Aktualności   |   imprezy Sportowe   |   Fotogaleria   |   Kontakt

Nawigacja

Statystyki

Fotogaleria

 
   
 

III Powiatowy Maraton Dębowy rozpoczęty

Dodano dnia: 1 maja 2013 r.

28 kwietnia 2013 roku biegacze spotkali się przy hali sportowej w Walimiu, aby wziąć udział w rywalizacji podczas III Walimskiego Biegu Przełajowego.

III Walimski Bieg Przełajowy będący I etapem III P.M.D. odbył się w Walimiu 28.04.2013r. Pogoda jak co roku- było wilgotno lecz warunki do biegania nie były najgorsze. W tym roku trasa biegu została zmieniona ze względu na warunki atmosferyczne i cały bieg był rozgrywany na asfalcie. Bieg główny wygrał Edward Baczewski (Dęby Wałbrzych)

WYNIKI I ETAPU III PMD

Gmina Walim 28.04.2013

III Walimski Bieg Przełajowy dystans 6100 m

Lp

M-ce

Imię

Nazwisko

Kat.

Klub -Miasto

1

1

Edward

Baczewski

M-40

SRS Dęby Wałbrzych

2

2

Bartłomiej

Baczewski

M-20

SRS Dęby Wałbrzych

3

3

Michał

Rais

M-20

Wałbrzych

4

4

Janusz

Kaczuga

M-40

SRS Dęby Wałbrzych

5

5

Dariusz

Zaczyk

M-20

Boguszów Gorce

6

6

Sebastian

Kołda

M-30

TEMMPO Wałbrzych

7

7

Kamil

Pernej

M-20

Faurecja Wałbrzych

8

8 (1 K)

Halina

Szczęsna Radzikowska

K-30

KB Sobótka

9

9

Kazimierz

Urbaniak

M-40

SRS Dęby Wałbrzych

10

10

Mateusz

Górczewski

M-20

SRS Dęby Wałbrzych

11

11

Antoni

Stankiewicz

M-50

KB Sobótka

12

12

Marcin

Landsberg

M-30

SRS Dęby Wałbrzych

13

13

Ryszard

Górgul

M-50

SRS Dęby Wałbrzych

14

14

Przemysław

Tupik

M-20

Sobótka

15

15

Kazimierz

Kaczuga

M-50

SRS Dęby Wałbrzych

16

16

Przemysław

Demków

M-40

KB Sobótka

17

17 (2 K)

Agnieszka

Kozyrska

K-40

KB Sobótka

18

18 (3 K)

Anna

Pernej

K-30

Wałbrzych

19

19

Eugeniusz

Marcinowski

M-50

DREAM BIKE Bielawa

20

20

Józef

Mosio

M-60

Wałbrzych

21

21

Paulina

Kuriata

K-20

KB Sobótka

22

22

Wojciech

Bieniaszewski

M-30

Kłodzko

23

23

Krzysztof

Urbaniak

M-19

SRS Dęby Wałbrzych

24

24

Beata

Urbaniak

K-40

SRS Dęby Wałbrzych

25

25

Łukasz

Górczewski

M-20

SRS Dęby Wałbrzych

26

26

Maja

Stankiewicz

K-20

KB Sobótka

27

27

Henryk

Motowilczuk

M-60

Walim

Bieg Gimnazjalistówdystans 400 m

Lp

M-ce

Imię

Nazwisko

Kat.

Klub -Miasto

28

1

Szymon

Demków

G

KB Sobótka

29

2

Jakub

Łysik

G

Jeżyki Wałbrzych

Bieg Szkół Podstawowych Kl IV - VI dystans 400 m

Lp

M-ce

Imię

Nazwisko

Kat.

Klub -Miasto

30

1

Patrycja

Grzegorzek

SP2

SP Walim

31

2

Weronika

Demków

SP2

SP Sobótka

32

3

Klaudia

Mazurek

SP2

SP Sobótka

33

1

Tadeusz

Radzikowski

SP2

SP Świdnica

34

2

Kamil

Kozyrski

SP2

SP Sobótka

Bieg Przedszkolaków dystans 100 m

Lp

M-ce

Imię

Nazwisko

Kat.

Klub -Miasto

35

1

Kamil

Kaczuga

P

Wałbrzych

Nordic Walking dystans 4000 m

Lp

M-ce

Imię

Nazwisko

Kat.

Klub -Miasto

36

1

Bożena

Łysik

NWK

Jeżyki Wałbrzych

37

2

Beata

Kasprzak

NWK

Jeżyki Wałbrzych

38

3

Iwona

Stankiewicz

NWK

KS Sobótka

39

4

Renata

Baczewska

NWK

Wałbrzych

40

1

Jan

Łysik

NWM

Jeżyki Wałbrzych

41

2

Andrzej

Kasprzak

NWM

Jeżyki Wałbrzych

42

3

Lech

Pawłowski

NWM

Jeżyki Wałbrzych

Nordic Walking Gimnazjalistów dystans 4000 m

43

1

Karolina

Kasprzak

NWKG

Jeżyki Wałbrzych

44

1

Konrad

Pawłowski

NWMG

Jeżyki Wałbrzych

 

Kolejny etap rozegrany zostanie 18 maja w Parku Jana III Sobieskiego o godz. 16.00 

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 3085

Sponsorują nas:

Partnerzy:

Logowanie


Proszę się zalogować jeśli:

  • jesteś członkiem stowarzyszenia;
  • chciałbyś należeć do stowarzyszenia;

Login:
Hasło:

>> Rejestracja

>> Odzyskanie hasła

logowanie umożliwi:

  • dodawanie własnych komentarzy do fotogaleri
  • kontakt z członkami stowarzyszenia i jego założycielami


Drogą e-mailową będziesz informowany o ważnych wydarzeniach stowarzyszenia.

Czas generowania strony: 0.051 s | 2009-2011 © Paweł Adamski