Aktualności   |   imprezy Sportowe   |   Fotogaleria   |   Kontakt

Nawigacja

Statystyki

Fotogaleria

 
   
 

IV etap za nami

Dodano dnia: 4 sierpnia 2013 r.

4 sierpnia w Jaczkowie, podczas festynu sportu, rozegrano bieg w ramach PMD. W kategorii open mężczyzn zwyciężył E. Baczewski wyprzedzając syna Bartka i Michała Raisa. W kat. open kobiet wygrała Halina Szczęsna- Radzikowska, druga była Joanna Blitek, a trzecia Beata Urbaniak.

WYNIKI OPEN BIEG GŁÓWNY

IV Etap III PMD Gmina Czarny Bór

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-40 20 Edward Baczewski 00:13:50 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-20 41 Bartłomiej Baczewski 00:14:33 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-20 38 Michał Rais 00:14:52 Grupa Biegowa Wałbrzych
4 M-40 24 Janusz Kaczuga 00:15:45 SRS Dęby Wałbrzych
5 M-40 43 Maciej Skrzydlewski 00:15:52 SRS Dęby Wałbrzych
6 M-40 27 Kazimierz Urbaniak 00:15:59 SRS Dęby Wałbrzych
7 M-50 52 Michał Gałysa 00:16:01  
8 M-50 33 Antoni Stankiewicz 00:16:04 KB Sobótka
9 M-30 40 Marcin Arciszewski 00:16:06 Grupa Biegowa Mieroszów
10 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 KB Sobótka
11 M-40 2 Jacek Kowalczyk 00:16:49 SRS Dęby Wałbrzych
12 M-20 44 Mateusz Górczewski 00:16:53 SRS Dęby Wałbrzych
13 M-50 8 Marian Stypua 00:16:55 KB Sobótka
14 M-50 11 Ryszard Gurgul 00:17:32 SRS Dęby Wałbrzych
15 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:17:46 SRS Dęby Wałbrzych
16 M-50 19 Eugeniusz Marcinowski 00:18:27 Dream Bike Bielawa
17 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
18 M-40 4 Bogusław Tajduś 00:19:19 SRS Dęby Wałbrzych
19 M-40 35 Adam Palichleb 00:19:25 KB Sobótka
20 M-30 26 Marek Klepczyński 00:20:19  
21 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych
22 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  
23 M-70 39 Józef Żuk 00:26:41 KB Wałbrzych

WYNIKI OPEN KOBIET

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 GLKS Świdnica
2 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
3 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych
4 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  

 

WYNIKI WG KAT. WIEKOWYCH

K-20 - Kobieta od 20 do 30 lat

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
2 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  



K-30

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 GLKS Świdnica



K-40

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych



M-20

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 M-20 41 Bartłomiej Baczewski 00:14:33 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-20 38 Michał Rais 00:14:52 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-20 44 Mateusz Górczewski 00:16:53 SRS Dęby Wałbrzych



M-30

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-30 40 Marcin Arciszewski 00:16:06 Grupa Biegowa Mieroszów
2 M-30 26 Marek Klepczyński 00:20:19  



M-40

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-40 20 Edward Baczewski 00:13:50 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-40 24 Janusz Kaczuga 00:15:45 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-40 43 Maciej Skrzydlewski 00:15:52 SRS Dęby Wałbrzych
4 M-40 27 Kazimierz Urbaniak 00:15:59 SRS Dęby Wałbrzych
5 M-40 2 Jacek Kowalczyk 00:16:49 SRS Dęby Wałbrzych
6 M-40 4 Bogusław Tajduś 00:19:19 SRS Dęby Wałbrzych
7 M-40 35 Adam Palichleb 00:19:25 KB Sobótka



M-50

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-50 52 Michał Gałysa 00:16:01  
2 M-50 33 Antoni Stankiewicz 00:16:04 KB Sobótka
3 M-50 8 Marian Stypua 00:16:55 KB Sobótka
4 M-50 11 Ryszard Gurgul 00:17:32 SRS Dęby
Wałbrzych
5 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:17:46 SRS Dęby
Wałbrzych
6 M-50 19 Eugeniusz Marcinowski 00:18:27 Dream
Bike
Bielawa



M-70

M   NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-70 39 Józef Żuk 00:26:41 KB Wałbrzych

WYNIKI OPEN - NORDIC WALKING

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 10 Krzysztof Urbaniak Dęby Wałbrzych
2 1 Bożena Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
3 38 Beata Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych
4 21 Aleksander Mierzyński "Jeżyki" Wałbrzych
5 24 Wiesława Mierzyńska "Jeżyki" Wałbrzych
6 6 Renata Baczewska  
7 39 Maria Wieczorek "Jeżyki" Wałbrzych
8 3 Jan Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
9 34 Ewa Hammer "Jeżyki" Wałbrzych
10 32 Ola Hammer "Jeżyki" Wałbrzych
11 4 Konrad Pawłowski PGS Nr 10 Wałbrzych
12 5 Lech Pawłowski "Jeżyki" Wałbrzych
13 27 Beata Legut "Jeżyki" Wałbrzych
14 37 Andrzej Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych

WYNIKI Bieg Gimnazjum

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO
1 Jacek Buczek
2 Jakub Łysik
3 Agata Domagała
4 Gabriela Wielosik

WYNIKI OPEN Nordic Walking Gimnazjum

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO WIEK
1 36 Karolina Kasprzak 20
2 40 Karol Wieczorek 19
3 17 Paweł Mierzyński 22
4 28 Dawid Połaski 14

 

WYNIKI OPEN Bieg Przedszkole

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO
1 Kuba Poręba
2 Kamil Kaczuga
3 Dagmara Połaska
4 Mikołaj Piotrowski
5 Hanna Żmuda
6 Oliwier Arciszewski
7 Daria Połaska

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 6330

Sponsorują nas:

Partnerzy:

Logowanie


Proszę się zalogować jeśli:

  • jesteś członkiem stowarzyszenia;
  • chciałbyś należeć do stowarzyszenia;

Login:
Hasło:

>> Rejestracja

>> Odzyskanie hasła

logowanie umożliwi:

  • dodawanie własnych komentarzy do fotogaleri
  • kontakt z członkami stowarzyszenia i jego założycielami


Drogą e-mailową będziesz informowany o ważnych wydarzeniach stowarzyszenia.

Czas generowania strony: 0.022 s | 2009-2011 © Paweł Adamski