Aktualności   |   imprezy Sportowe   |   Fotogaleria   |   Kontakt

Nawigacja

Statystyki

Fotogaleria

 
   
 

Wyniki II Australijskiego Biegu Dębowego

Dodano dnia: 26 października 2009 r.

1. Piotr Kogut - Sokół Lubin
2. Edward Baczewski - Dęby Wałbrzych
3. Bartek Baczewski - Dęby Wałbrzych

4. Arkadiusz Szlendak - Sokół Lubin
5. Paweł Pusz - Bystrzyca Kłodzka
6. Michał Koszewski - Boguszów-Gorce
7. Mateusz Kłaczyński - Boguszów-Gorce
8. Mirosław Kaczuga - Dęby Wałbrzych
9. Paweł Szczerba - ZG Lubin
10. Jacek Kowalczyk - Dęby Wałbrzych
11. Maciej Skrzydlewski - Dęby Wałbrzych

12. Stanisław Majdan - Sokół Lubin
13. Janusz Kaczuga - Dęby Wałbrzych
14. Antoni Stankiewicz - WKB Piast Wrocław
15. Bogusław Tajduś - Dęby Wałbrzych
16. Dariusz Zaczyk - Boguszów-Gorce
17. Łukasz Kozłowski - Górnik Wałbrzych
18. Jarosław Słomowicz - WKB Podzamcze
19. Ryszard Kuźniak - Dęby Wałbrzych
20. Kazimierz Urbaniak - Dęby Wałbrzych

21. Halina Szczęsna-Radzikowska - Hermes Świdnica
22. Kazimierz Kaczuga - Dęby Wałbrzych
23. Kamil Furmanek - GLKS Śwodnica - PK
24. Józef Mosio - Dęby Wałbrzych
25. Agnieszka Kozyrska - WKB Piast Wrocław
26. Andrzej Kluba - WKB Podzamcze
27. Magda Kaczuga - Dęby Wałbrzych - PK
28. Krzysztof Marciniak - WKB Podzamcze
29. Dawid Komperda - Dęby Wałbrzych
30. Ryszard Klimas - JTST Jedlina-Zdrój
31. Stanisław Raducki - Dęby Wałbrzych
32. Rudolf Turek - WKB Podzamcze
33. Kazimierz Staszewski - OSK Podzamcze
34. Piotr Kwiatkowski - Dęby Wałbrzych
35. Beata Urbaniak - Dęby Wałbrzych
36. Marek Pochylski - Dęby Wałbrzych
37. Józef Żuk - Dęby Wałbrzych
38. Czesław Marciak - Dęby Wałbrzych
39. Małgorzata Basińska - Dęby Wałbrzych

40. Włodzimierz Stefanow - WKB Podzamcze

Maluchy do 6 Lat
1. Milena Basińska
2. Michał Urbaniak
3. Dominik Pochylski
4. Zuzanna Idziak - Najmłodsza uczestniczka 2 Latka
5. Kamil Kaczuga
6. Gracjan Gdowski

Od 7 do 10 Lat
1. Gabriela Gdowska
2. Tadeusz Radzikowski
3. Emilia Basińska

Od 11 do 14 Lat Dziewczęta
1. Karolina Ostrowska
2. Aleksandra Szkudlarek
3. Olga Kwiatek
4. Nikola Skowrońska
5. Ola Sieradzka
6. Justyna Bryłka

Od 11 do 15 Chłopcy
1. Paweł Nowak
2. Kamil Furmanek
3. Krzysztof Uraniak
4. Jan Kieras
5. Szymon Nowak
6. Robert Głosek

Organizatorzy Dziękują Sponsorom Biegu za Ufundowanie Cennych Nagród
1. Rodzinne Ogródki Działkowe Podzamcze
2. PowerBar
3. Tesco - Szczawno-Zdrój
4. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
5. Pakt
6. Pri-Mez
7. Osir Wałbrzych

Organizatorzy Biegu Australijskiego Dziękują za udział w biegu i zapraszają na przyszły rok ;)

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 9075

Sponsorują nas:

Partnerzy:

Logowanie


Proszę się zalogować jeśli:

  • jesteś członkiem stowarzyszenia;
  • chciałbyś należeć do stowarzyszenia;

Login:
Hasło:

>> Rejestracja

>> Odzyskanie hasła

logowanie umożliwi:

  • dodawanie własnych komentarzy do fotogaleri
  • kontakt z członkami stowarzyszenia i jego założycielami


Drogą e-mailową będziesz informowany o ważnych wydarzeniach stowarzyszenia.

Czas generowania strony: 0.034 s | 2009-2011 © Paweł Adamski