IV ETAP W MIEROSZOWIE

Dodano dnia: 2 maja 2011 r.

W dniu 02.05.2011 odbył się XIX Bieg Jeża w Mieroszowie był to IV Etap Powiatowego Maratonu Dębowego na starcie w kategorii Open wystartowało 61 osób na dystansie 3800 km.W kategorii Open mężczyzn zwyciężył Bartek Baczewski na drugiej pozycji uplasował się Michał Koszewski natomiast na Trzeciej pozycji zameldował się Jarosław Druciarek.W kategorii Open Kobiet pierwsze miejsce zajęła Ewa Sobieraj,drugie miejsce przypadło Nikoli Wolskiej natomiast na trzecim miejscu po pół rocznej przerwie zameldowała się Magda Kaczuga.V Etap odbędzie się 21.05.2011 w Starych Bogaczowicach na dystansie 5km przy szkole podstawowej.Dokładne szczegóły wkrótce.

34_WYNIKI XIX BIEG JEZA.xls 48 KB

Podaj imię lub pseudonim:

Darek

dodano o 16:03, 3 maja 2011 r.

Gość

Co do wyników:
Po pierwsze : 3 miejsce to Jarosław Druciarek a nie Druciorek.
Po drugie: Marcin Jagiellicz jest kat. M-20 a nie M-40.

A po za nawiasem organizacja i opóźnienia to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, ale to wiem że nie wasza wina.

Pozdrawiam i do zobaczenia w starych bogaczewicach.

Marcin

dodano o 18:37, 3 maja 2011 r.

Gość

Na przyszłość chyba lepiej podać, że o 16 ruszają zawody od najkrótszego dystansu - wszyscy myśleli że bieg główny startuje o 16 a tu taka ( niemiła ) niespodzianka. Dystans to 3720 metrów więc do pełnych 5 km daleko :)

Ireneusz Kędzierski

Honorowy Prezes SRS Dęby Wałbrzych

Dziękujmy za komentarze i wskazanie błędów w wynikach zostały one zweryfikowane i poprawione. Dystans nie wynosił 5 km lecz 3800 m. My nie byliśmy organizatorami biegu,który był IV etapem I PMD i z racji tego przeprowadzaliśmy tylko własne pomiary czasów i lokat zawodników do klasyfikacji ogólnej I PMD.