IV etap za nami

Dodano dnia: 4 sierpnia 2013 r.

4 sierpnia w Jaczkowie, podczas festynu sportu, rozegrano bieg w ramach PMD. W kategorii open mężczyzn zwyciężył E. Baczewski wyprzedzając syna Bartka i Michała Raisa. W kat. open kobiet wygrała Halina Szczęsna- Radzikowska, druga była Joanna Blitek, a trzecia Beata Urbaniak.

WYNIKI OPEN BIEG GŁÓWNY

IV Etap III PMD Gmina Czarny Bór

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-40 20 Edward Baczewski 00:13:50 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-20 41 Bartłomiej Baczewski 00:14:33 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-20 38 Michał Rais 00:14:52 Grupa Biegowa Wałbrzych
4 M-40 24 Janusz Kaczuga 00:15:45 SRS Dęby Wałbrzych
5 M-40 43 Maciej Skrzydlewski 00:15:52 SRS Dęby Wałbrzych
6 M-40 27 Kazimierz Urbaniak 00:15:59 SRS Dęby Wałbrzych
7 M-50 52 Michał Gałysa 00:16:01  
8 M-50 33 Antoni Stankiewicz 00:16:04 KB Sobótka
9 M-30 40 Marcin Arciszewski 00:16:06 Grupa Biegowa Mieroszów
10 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 KB Sobótka
11 M-40 2 Jacek Kowalczyk 00:16:49 SRS Dęby Wałbrzych
12 M-20 44 Mateusz Górczewski 00:16:53 SRS Dęby Wałbrzych
13 M-50 8 Marian Stypua 00:16:55 KB Sobótka
14 M-50 11 Ryszard Gurgul 00:17:32 SRS Dęby Wałbrzych
15 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:17:46 SRS Dęby Wałbrzych
16 M-50 19 Eugeniusz Marcinowski 00:18:27 Dream Bike Bielawa
17 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
18 M-40 4 Bogusław Tajduś 00:19:19 SRS Dęby Wałbrzych
19 M-40 35 Adam Palichleb 00:19:25 KB Sobótka
20 M-30 26 Marek Klepczyński 00:20:19  
21 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych
22 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  
23 M-70 39 Józef Żuk 00:26:41 KB Wałbrzych

WYNIKI OPEN KOBIET

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 GLKS Świdnica
2 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
3 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych
4 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  

 

WYNIKI WG KAT. WIEKOWYCH

K-20 - Kobieta od 20 do 30 lat

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-20 21 Joanna Blitek 00:18:32 SRS Dęby Wałbrzych
2 K-20 32 Ewelina Kościelniak 00:22:37  



K-30

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-30 7 Halina Szczęsna 00:16:10 GLKS Świdnica



K-40

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 K-40 14 Beata Urbaniak 00:21:20 SRS Dęby Wałbrzych



M-20

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB
/DRUŻYNA
1 M-20 41 Bartłomiej Baczewski 00:14:33 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-20 38 Michał Rais 00:14:52 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-20 44 Mateusz Górczewski 00:16:53 SRS Dęby Wałbrzych



M-30

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-30 40 Marcin Arciszewski 00:16:06 Grupa Biegowa Mieroszów
2 M-30 26 Marek Klepczyński 00:20:19  



M-40

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-40 20 Edward Baczewski 00:13:50 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-40 24 Janusz Kaczuga 00:15:45 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-40 43 Maciej Skrzydlewski 00:15:52 SRS Dęby Wałbrzych
4 M-40 27 Kazimierz Urbaniak 00:15:59 SRS Dęby Wałbrzych
5 M-40 2 Jacek Kowalczyk 00:16:49 SRS Dęby Wałbrzych
6 M-40 4 Bogusław Tajduś 00:19:19 SRS Dęby Wałbrzych
7 M-40 35 Adam Palichleb 00:19:25 KB Sobótka



M-50

M KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-50 52 Michał Gałysa 00:16:01  
2 M-50 33 Antoni Stankiewicz 00:16:04 KB Sobótka
3 M-50 8 Marian Stypua 00:16:55 KB Sobótka
4 M-50 11 Ryszard Gurgul 00:17:32 SRS Dęby
Wałbrzych
5 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:17:46 SRS Dęby
Wałbrzych
6 M-50 19 Eugeniusz Marcinowski 00:18:27 Dream
Bike
Bielawa



M-70

M   NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-70 39 Józef Żuk 00:26:41 KB Wałbrzych

WYNIKI OPEN - NORDIC WALKING

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 10 Krzysztof Urbaniak Dęby Wałbrzych
2 1 Bożena Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
3 38 Beata Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych
4 21 Aleksander Mierzyński "Jeżyki" Wałbrzych
5 24 Wiesława Mierzyńska "Jeżyki" Wałbrzych
6 6 Renata Baczewska  
7 39 Maria Wieczorek "Jeżyki" Wałbrzych
8 3 Jan Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
9 34 Ewa Hammer "Jeżyki" Wałbrzych
10 32 Ola Hammer "Jeżyki" Wałbrzych
11 4 Konrad Pawłowski PGS Nr 10 Wałbrzych
12 5 Lech Pawłowski "Jeżyki" Wałbrzych
13 27 Beata Legut "Jeżyki" Wałbrzych
14 37 Andrzej Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych

WYNIKI Bieg Gimnazjum

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO
1 Jacek Buczek
2 Jakub Łysik
3 Agata Domagała
4 Gabriela Wielosik

WYNIKI OPEN Nordic Walking Gimnazjum

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO WIEK
1 36 Karolina Kasprzak 20
2 40 Karol Wieczorek 19
3 17 Paweł Mierzyński 22
4 28 Dawid Połaski 14

 

WYNIKI OPEN Bieg Przedszkole

MIEJSCE IMIĘ NAZWISKO
1 Kuba Poręba
2 Kamil Kaczuga
3 Dagmara Połaska
4 Mikołaj Piotrowski
5 Hanna Żmuda
6 Oliwier Arciszewski
7 Daria Połaska

 

Podaj imię lub pseudonim:




Jeannine

dodano o 2:24, 6 grudnia 2019 r.

Gość

2) Income data will be the least of my worries (relative for
the other more sensitive info hackers would get).
mortgage broker The subject who's truly loyal
on the Chief Magistrate will neither advise nor submit to arbitrary measures.v

Francisco

dodano o 0:37, 10 grudnia 2019 r.

Gość

After finally letting a Canadian compete on Season 11 of
Ru - Paul's Drag Race, the franchise is launching its
own Canadian incarnation with the. mortgage calculator canada Sound underwriting
is definitely an important aspect in maintaining a solid
and stable Canadian financial system and OSFI will always monitor the country's housing and mortgage markets under the new rules,
Annik Faucher, spokeswoman to the Ottawa-based organization said in a email.v

Vanita

dodano o 19:10, 13 grudnia 2019 r.

Gość

During a similar period, he also completed an executive MBA program from your Richard Ivey School
of Business. mortgage calculator canada And don't make the mistake of relying for
the government's posted-rate stress test either.v


« wroć

Ilość wyświetleń: 6889