Wyniki Zawodów - V Etap IIIPMD Boguszów-Gorce

Dodano dnia: 23 września 2013 r.

W niedzielę 22.09.2013 r. odbyły się zawody V Etap III PMD Boguszów-Gorce. Poniżej przedstawiamy wyniki Biegu (5000m), Nordic Walking (1500m), bieg dla dzieci - przedszkole: 100 m, gimnazjum 400 m. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie :)

Bieg Główny (Dystans 5000 m)

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-20 60 Michał Rais 00:21:12 Grupa Biegowa Wałbrzych
2 M-20 14 Marcin Jagiellicz 00:21:34 Grupa Biegowa Wałbrzych
3 M-40 33 Janusz Kaczuga 00:22:17 SRS Dęby Wałbrzych
4 M-20 2 Dariusz Zaczyk 00:23:11 Grupa Biegowa Wałbrzych
5 M-30 8 Marcin Arciszewski 00:23:12 Grupa Biegowa Wałbrzych
6 M-40 43 Kazimierz Urbaniak 00:23:30 SRS Wałbrzych
7 M-20 41 Jarosław Zaczyk 00:23:44 Grupa Biegowa Wałbrzych
8 M-16 11 Michał Kaczuga 00:24:19 SRS Dęby Wałbrzych
9 M-30 27 Dawid Warowny 00:25:15 Grupa Biegowa Wałbrzych
10 M-50 1 Ryszard Gurgul 00:25:33 SRS Dęby Wałbrzych
11 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:26:26 SRS Dęby Wałbrzych
12 K-20 7 Joanna Blitek 00:32:00 SRS Dęby Wałbrzych
13 M-50 45 Eugeniusz Marcinowski 00:32:05 Dream Bike Bielawa
14 K-40 44 Beata Urbaniak 00:33:05 SRS Dęby Wałbrzych
15 M-16 3 Krzysztof Urbaniak 00:34:53 Dęby Wałbrzych

WYNIKI WG KAT. WIEKOWYCH

K-20

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 K-20 7 Joanna Blitek 00:32:00 SRS Dęby Wałbrzych

K-40

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 K-40 44 Beata Urbaniak 00:33:05 SRS Dęby Wałbrzych

M-16

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-16 11 Michał Kaczuga 00:24:19 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-16 3 Krzysztof Urbaniak 00:34:53 SRS Dęby Wałbrzych

M-20

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-20 60 Michał Rais 00:21:12 Grupa Biegowa Wałbrzych
2 M-20 14 Marcin Jagiellicz 00:21:34 Grupa Biegowa Wałbrzych
3 M-20 2 Dariusz Zaczyk 00:23:11 Grupa Biegowa Wałbrzych
4 M-20 41 Jarosław Zaczyk 00:23:44 Grupa Biegowa Wałbrzych

M-30

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-30 8 Marcin Arciszewski 00:23:12 Grupa Biegowa Wałbrzych
2 M-30 27 Dawid Warowny 00:25:15 Grupa Biegowa Wałbrzych

M-40

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-40 33 Janusz Kaczuga 00:22:17 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-40 43 Kazimierz Urbaniak 00:23:30 SRS Wałbrzych

M-50

MIEJSCE KAT. NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO CZAS KLUB/DRUŻYNA
1 M-50 1 Ryszard Gurgul 00:25:33 SRS Dęby Wałbrzych
2 M-50 25 Kazimierz Kaczuga 00:26:26 SRS Dęby Wałbrzych
3 M-50 45 Eugeniusz Marcinowski 00:32:05 Dream Bike Bielawa

Nordic Walking - Open kobiet

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 5 Wioletta Adamczyk Włóczykijki Mieroszów
2 39 Bożena Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
3 1 Karolina Szczęsna Włóczykijki Mieroszów
4 3 Bogusława Szczęsna Włóczykijki Mieroszów
5 36 Beata Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych
6 21 Wiesława Mierzyńska "Jeżyki" Wałbrzych
7 35 Maria Wieczorek "Jeżyki" Wałbrzych
8 6 Beata Legut "Jeżyki" Wałbrzych

 

Nordic Walking - Open mężczyzn

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 24 Aleksander Mierzyński "Jeżyki" Wałbrzych
2 38 Jan Łysik "Jeżyki" Wałbrzych
3 10 Konrad Pawłowski PGS Nr 10 Wałbrzych
4 28 Lech Pawłowski "Jeżyki" Wałbrzych

Nordic Walking - dystans 5100m

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ
1 32 Piotr Kwiatkowski Wałbrzych
2 34 Grzegorz Będziński Wałbrzych




Nordic Walking Gimnazjum


Dziewczyn
MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 27 Karolina Kasprzak "Jeżyki" Wałbrzych

Chłopców

MIEJSCE NR
STARTOWY
IMIĘ NAZWISKO KLUB/DRUŻYNA
1 40 Karol Wieczorek "Jeżyki" Wałbrzych
2 37 Paweł Mierzyński PGS Nr 10 Wałbrzych



 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 6055