V Memoriałowy Bieg Sztafetowy im. Zbigniewa Klimka

Dodano dnia: 17 lutego 2013 r.

W dniu 17.02.2013r. na budowanej obwodnicy koło Wzgórza Gedymina odbył się V Memoriałowy Bieg Sztafetowy im. Zbigniewa Klimka. Na starcie stanęło 6 sztafet. Pomimo śliskiej nawierzchni bieg ukończyli wszyscy bez jakichkolwiek kontuzji. Zawody odbyły się oczywiście w rodzinnej atmosferze. Po sympatycznej rywalizacji linię mety jako pierwsi przekroczyli zawodnicy Dębów. Po biegu wszyscy rozgościli się w lokalu Słoneczne Wzgórze pod Dębem, aby podzielić się wrażeniami z rozegranych zawodów i zjeść ciepły posiłek oraz inne pyszności znajdujące się na stołach. Nadszedł teraz czas na dekorację uczestników biegu 6x1200m. Jak już wcześniej wspomnieliśmy sztafetę wygrała drużyna Dęby Wałbrzych. Na drugim miejscu uplasowali się biegacze ze Świdnicy, a na miejscu trzecim... hmmm no właśnie kto? Na trzecim miejscu bieg ukończyła drużyna Dęby Wałbrzych 2, ale oni nie mieli odpowiedniego wieku. Tak więc na ostatnim stopniu podium stanęła następna drużyna- Team Klimusia. Dęby W-ch 2 nie mieli nawet pełnego składu, ale to nie był dla nich problem, jeden z zawodników startował 2 razy.Najlepsze drużyny oraz najstarsza sztafeta licząca 343 lata ( nowy rekord biegu sztafetowego) otrzymali pamiątkowe deski dębowe o wszyscy zawodnicy tradycyjny pamiątkowy dyplom uczestnictwa ze zdjęciem swojej sztafety.Dziękujemy wszystkim za udział w V jubileuszowym Biegu Sztafetowym za wspaniałą sportową walkę w rodzinnej atmosferze. Serdeczne podziękowania składamy Pani Irenie Klimek wraz z Rodziną oraz Pani Grażynie Kaczuga za przygotowanie domowych posiłków i wspaniałych wypieków oraz Państwu Beacie i Kazimierzowi Urbaniakom za pomoc w organizacji i udostępnienie lokalu.Poniżej przedstawiamy zdjęcia i składy poszczególnych sztafet.Zapraszamy wszystkich za rok na VI edycję Memoriałowego Biegu Sztafetowego im Zbigniewa Klimka.

I miejsce sztafeta "Dęby Wałbrzych" Magda Kaczuga Michał Kaczuga Kazimierz Kaczuga Kazimierz Urbaniak Janusz Kaczuga Mirosław Kaczuga

II miejsce sztafeta "HERMES" Świdnica   Zuzanna Światowa Halina Szczęsna-Radzikowska Sebastian Skonieczny Grzegorz Piotrowski Ryszard Gurgul Radosław Światowy

III miejsce sztafeta "TEAM KLIMUSIA"   Joanna Blitek Krzysztof Marciniak Łukasz Samiec Marek Świder Ryszard Blitek Kamil Pernej

IV miejsce sztafeta "STRZEGOMSKA 12"   Hanna Fedyczkowska Krystyna Świrniak Justyna Fedyczkowska Bernard Świrniak Edward Fedyczkowski Zbigniew Twaróg

V miejsce sztafeta  "BIAŁE ORŁY" najstarsza sztafeta 343 lata   Zofia Kot Anna Pernej Czesław Marciak Stanisław Raducki Józef Jagodziński Łukasz Pędziwiatr

VI miejsce sztafeta "Dęby Wałbrzych 2" na mecie byli 3 ale ze względu na niespełnienie wymagań regulaminowych zajęli 6 miejsce   Beata Urbaniak Krzysztof Urbaniak Mateusz Górczewski Szymon Fedyczkowski Mirosław Budka

Podaj imię lub pseudonim:

Ketilb

dodano o 12:53, 18 lutego 2013 r.

Gość

Czekałem na ten bieg memoriałowy. Jak co roku wspaniała atmosfera. Pogoda dopisała. Przyjemnie spotkać biegaczy kochających ten sport.