Wyniki - I Mistrzostwa Wałbrzycha w Nordic Walking

Dodano dnia: 13 października 2013 r.

Dnia 13.10.2013 r. odbyły się I Mistrzostwa Wałbrzycha w Nordic Walking w Wałbrzychu na dystansie 2 km, 5 km i 10 km. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów. Impreza została podsumowana wręczeniem pucharów oraz pamiątkowych dyplomów ze zdjęciem przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha
dr Romana Szełemeja - honorowego patrona Mistrzostw.


Nordic Walking 10000m

Wyniki OPEN

MiejsceKat.imięNazwiskoCzas
1 M-40 Janusz Kaczuga 00:55:59
2 M-40 Kazimierz Urbaniak 00:56:01
3 M-40 Grzegorz Szydłowski 00:57:09
4 M-40 Jarosław Cieśla 01:00:35
5 M-30 Grzegorz Będziński 01:01:40
6 M-50 Grzegorz Pogorzelski 01:02:00
7 M-50 Andrzej Kubielewicz 01:03:44
8 M-50 Bolesław Myszkowski 01:04:21
9 K-40 Beata Urbaniak 01:08:36
10 M-50 Ryszard Klimas 01:10:17
11 K-50 Zenobia Kubielewicz 01:15:00

Nordic Walking 5000m

Wyniki OPEN

MiejsceKat.imięNazwiskoCzas
1 M-20 Krzysztof Urbaniak 00:29:47
2 M-50 Zbigniew Jasiak 00:30:01
3 N Andrzej Kluba 00:31:12
4 M-50 Artur Zięta 00:33:47
5 K-20 Bernadeta Karwat 00:33:51
6 M-50 Aleksander Mierzyński 00:34:40
7 K-40 Bożena Łysik 00:35:01
8 K-40 Beata Kasprzak 00:35:08
9 K-20 Marta Karwat 00:36:25
10 K-50 Bogusława Szczęsna 00:36:57
11 K-50 Maria Wieczorek 00:37:18
12 K-60 Wiesława Mierzyńska 00:37:38
13 K-40 Marzena Błaszczyk 00:38:01
14 M-60 Józef Kamiński 00:38:06
15 K-50 Sylwana Wirth 00:39:23
16 K-40 Katarzyna Karwat 00:40:26
17 K-30 Magdalena Miłosz 00:40:45
18 K-30 Agata Sikorska 00:40:58
19 K-40 Agata Juszczak 00:40:58
20 M-50 Leszek Ślusarski 00:40:59
21 K-40 Beata Legut 00:40:59
22 K-30 Magdalena Gałecka 00:44:02
23 M-50 Andrzej Kasprzak 00:44:04
24 M-40 Jan Łysik 00:44:04
25 M-60 Zbigniew Kolanko 00:44:05

Nordic Walking 2000m

GN
MiejsceKat.imięNazwisko
1 GN Stanisław Strzałkowski
2 GN Dawid Wierzbicki
3 GN Żaneta Weiler
4 GN Jakub Łysik
5 GN Adam Wróblewski
6 GN Karolina Gniazdowska
7 GN Karol Wieczorek
8 GN Dominik Sobolewski
9 GN Paweł Mierzyński
10 GN Karolina Kasprzak
SP
MiejsceKat.imięNazwisko
1 SP Wiktoria Zięta
2 SP Julita Buzała
3 SP Anna Będzińska
4 SP Wojciech Timoszyk
5 SP Kamil Kaczuga
6 SP Oliwia Górecka
SPN
MiejsceKat.imięNazwisko
1 SPN Karolina Zasypska
2 SPN Dawid Połaski
3 SPN Damian Zawadzki
4 SPN Dominik Dymon
5 SPN Krzysztof Timoszyk
6 SPN Alicja Jastrzębska
7 SPN Wiktoria Górecka

K, M 20 16-29 lat K, M 30 30-39 lat    K, M 40 40-49 lat   K, M 50 50-59 lat         K, M 60 60- i powyżej   Niepełnosprawni  - N SP - dzieci ze szkół podstawowych  G – młodzież gimnazjalna SPN - dzieci niepełnosprawne ze szkół podstawowych GN -  niepełnosprawna młodzież gimnazjalna

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 9904