Dębowy Turniej Petanque za nami

Dodano dnia: 17 października 2022 r.

Drodzy uczestnicy naszego turnieju - cieszymy się, że zechcieliście wspólnie z nami świętować, a sami przekonaliście się, że było warto ze względu na miłą atmosferę, jaką zawsze staramy się stworzyć, ciepły posiłek przygotowywany dla Was w trakcie turnieju na kuchni polowej, bogaty bufet, a także ze względu na pulę nagród finansowych w wysokości 2000 zł, własnoręcznie wykonane trofea w kształcie liścia dębu oraz nagrody rzeczowe jakie rozlosowaliśmy wśród wszystkich zawodników.

Gratulujemy rozgrywek na najwyższym poziomie, wysokiej kultury gry oraz wzajemnej życzliwości. Gratulujemy zwycięzcom:
1 miejsce - Dawid Matuszewski, Artur Kałużny (SKF Sudety Petanque Boguszów Gorce)
2 miejsce - Sergiusz Gądek i Paweł Bielak (SKF Sudety Petanque Boguszów Gorce)
3 miejsce - Paweł Pieprzyk, Mateusz Wojna (OKS Sokół Wrocław)
4 miejsce - Rafał Jasiński, Andrzej Zielonka (KSP Oława)

Liczna reprezentacja Dębów po kolejnych rundach znajdowała się blisko podium, ostatecznie zajęła nieco dalsze lokaty😉:
5 zwycięstw:
6 miejsce - Kazimierz Jacak (SRS Dęby Wałbrzych) i Tomasz Lipczyński (Sokół Wrocław)
4 zwycięstwa
10 miejsce - Mirosław Kaszubowski, Dariusz Merchel (SRS Dęby Wałbrzych) /*otrzymali trofea dębowe za najwyższą lokatę dębów/
11 miejsce - Adam Jacak (SRS Dęby Wałbrzych) i George Burtin (KSP Broen Karo Dzierżoniów)
12 miejsce - Kazimierz Urbaniak, Beata Urbaniak (SRS Dęby Wałbrzych)
16 miejsce - Hubert Maciejewski (SRS Dęby Wałbrzych), Kamil Orpel (KSP Jedlina)
3 zwycięstwa
22 miejsce - Henryk Ziomek, Henryk Linder ((SRS Dęby Wałbrzych)
29 miejsce - Wojciech Paska, Natalia Sekuła (SRS Dęby Wałbrzych)
30 miejsce - Mirosław Kaczuga, Marcin Kaczuga (SRS Dęby Wałbrzych)
31 miejsce - Bogumiła Korus, Marlena Kiepura (SRS Dęby Wałbrzych)
32 miejsce - Oleksandr Sokyrskyi, Kateryna Sokyrska (SRS Dęby Wałbrzych)
34 miejsce - Kazimierz Kaczuga (SRS Dęby Wałbrzych), Robert Nazarko (Jeleniogórski Klub Petanque)
37 miejsce - Sasza Sokyrskyi, Max Sokyrskyi (SRS Dęby Wałbrzych)

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom naszego turnieju oraz firmom, które ufundowały nagrody rzeczowe:

Przedsiębiorstwo Obróbki Drzewnej "URBANIAK"
PRIMEZ - Instalacje Sanitarne i Gazowe
TOP - materiały budowlane
Dachy Orłowski - Jedlina Zdrój
Salon Fryzjerski "Elegant" Krzysztof Chudzik
zbudujemydomy.com Wojciech Marciniak
Waldi Żendarski

Nasze wydarzenie filmował Pan Gerard Szustek - Pilot BSP.pl, Droni.pl - serdecznie dziękujemy😊.

Do zobaczenia na przyszłych turniejach😊

 

Podaj imię lub pseudonim:





« wroć

Ilość wyświetleń: 296